Kc Halı Yıkama Mamak Ankara

(Yakup Uludağ)

 Tel: (0312) 389 33 35

    Mobil: (0532) 156 14 42

Kategori:

Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Şirket Tanıtımı:

Ankara Mamak ilçesinde faaliyet gösteren Kc Halı Yıkama bu platformda yer alarak sizlerden gelecek hizmet taleplerinde size yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Hizmet Tanıtımı:

Firmamız Türkiye ve Avrupa'da sulu sistem halı yıkamada en başarılı marka olan temizlik ürünleri kullanarak temizlik sektöründe faaliyet göstermektedir. Halı temizliği alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz den alınıp en kısa zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim edilir. Halı temizliği sağlıklı aile yaşamı için çok önem taşır, öyle ki temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir.

Haritalar

Kc Halı Yıkama Mamak Ankara  Haritadaki Yerini  Aşağıdaki Haritayı kullanarak  Kc Halı Yıkama Mamak Ankara nerede  bulunduğunu görebilirsiniz.  Kc Halı Yıkama Mamak Ankara Yol tarifi  için tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Kc Halı Yıkama Mamak Ankara  için Yorum yapmak ister misiniz? Kc Halı Yıkama Mamak Ankara  Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir. Puan verdiğinizde yorum paneli aktif olacaktır. Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.
Ortalama Puanlama
Puanlama için teşekkür ederiz.

[Toplam: 0 Ortalama: 0/5]

Yorumlar