İskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya Mezarlığı İskenderun

Mezarlıklar ve Türbeler

Haritadaki Yerimiz (Firma Nerede)

İskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya MezarlığınınHaritadaki Yerini Aşağıdaki Haritayı kullanarak Görebilirsiniz.
İskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya Mezarlığıneredeveyaİskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya MezarlığıiçinHarita üzerinde bulunan "Yol Tarifi Al" butonuna tıklayarak yol tarifine ulaşabilirsiniz.İskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya Mezarlığı için Yol Tarifi Al

Yol Tarifi Al

(1)  Yorum Yapılmış

3En İyi puan 5.0
Firma için Yapılan Yorumlar3
  • A*** i***
    A*** i***15 Ağustos 2023

    2014 yilinda ölen Mehmet Pxxx mezar numarasi ve tam yerini ariyorum 4 Eylul de ziyaret etmek istiyorum . Mezarlik adı Cankaya mezarligi iskenderum Hatay da Yardimxi olmanızı rica ederim.

Yorum Yapın

Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.
İskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya Mezarlığıiçin Yorum yapmak ister misiniz?İskenderun Beledi̇ye Başkanlığı Mezarlıklar Müdürlüğü Çankaya MezarlığıHakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir.
Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.

Puan verin

Yorumunuzu kullanıcı girişi ile yaprsanız veriTakip Puan Kazanırsınız.Onaylanan her yorumunuz için 0.8 vt puan kazanırsınız.Detaylar içinveriTakip puan nedir?Sayfasını inceleyebilirsiniz.