Firma Tanımı:

Bonus Boya Kimya Sanayii

Bonus Boya Konya'da kurulmuş, yüksek kalite ve ekonomik boyanın  yerli üretim adresidir. Geniş ürün yelpazesinden bir kısmı şöyledir: Silikonlu parlak elastik dış cephe boyası, silikonlu ipek parlak iç cephe boyası, silan silikonlu mat dış cephe boyası, silikonlu ipek mat iç cephe boyası, tinta ekonomik iç cephe boyası, aktüel tavan boyası, tinta ekonomik tavan boyası, dekoratif altın varak,  gümüş ve ahşap desen boyaları, silikonlu dış cephe astarı, iç ve dış cephe astarı, brüt beton astarı... Ustaların tercihi Bonus Boya parlak dış cephe boyası başta olmak üzere kendini ispatlamış, göz alıcı parlaklığı ile memnuniyeti sağlamıştır. Ev boylarının yanı sıra otopark ve ahşap boyalarının da üreticisi olan Bonus Boya çeşitli illere dağıtımının yanı sıra Irak, Belçika gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmektedir. Duvar desenleri, metal, cam, ahşap süs eşyaları için de altın varak, gümüş sedef ve inci, ahşap desen efekt boyalarının üretimini gerçekleştirmektedir. Bonus Boya ile siz de evnize renk katın.


Bonus Boya Telefon Numaraları: 03323422311, 05323584342

Haritadaki Yerimiz (Firma Nerede)

Bonus Boyanın Haritadaki Yerini Aşağıdaki Haritayı kullanarak Görebilirsiniz.
Bonus Boya nerede veya Bonus Boya için Harita üzerinde bulunan "Yol Tarifi Al" butonuna tıklayarak yol tarifine ulaşabilirsiniz. Bonus Boya Yol Tarifi Al

(0) Yorum Yapılmış

0 En İyi puan  5.0
Firma için Yapılan Yorumlar 0

Yorum Yapın

Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.
Bonus Boya için Yorum yapmak ister misiniz? Bonus Boyanın Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir.
Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.

Puan verin

Şehirdeki Nöbetçi Eczaneler

  • Yükleniyor...
Çalışma Saati Yok

Açık Olduğu Saatler
COVID-19 nedeniyle bu saatlerde değişiklik olabilir!

Kim Eklemiş Site Yöneticisi

Firma Bilgileri

Premiuma Geç
Düzenleme Önerin
Siz ve 1 Kişi Daha Favorilere Eklemiş
İlginizi Çekebilir ×