Bademli Jandarma Komutanlığı Mudanya

Askeri Birimler

Haritadaki Yerimiz (Firma Nerede)

Bademli Jandarma Komutanlığının Haritadaki Yerini Aşağıdaki Haritayı kullanarak Görebilirsiniz.
Bademli Jandarma Komutanlığı nerede veya Bademli Jandarma Komutanlığı için Harita üzerinde bulunan "Yol Tarifi Al" butonuna tıklayarak yol tarifine ulaşabilirsiniz. Bademli Jandarma Komutanlığı Yol Tarifi Al

(1) Yorum Yapılmış

3 En İyi puan  5.0
Firma için Yapılan Yorumlar 3
  • latif er
    l*** e***   04 Aralık 2021

    4.12.2021.. saat gece yarısı 01.45 cıvarı...tam bir şarjör tahminen boşaltıldı.. sesin geldiği yer tahminen mudanya yolu..ben vatandaş olarak bildiriyorum.. elbette böyle silah atışları meskun mahallerde yasak olmanın ötesinde tehlike arz eder.. havaya dahi sıkılsa o mermiler sonunda düştüğü andaki etki silahtan ilk çıkış anındaki kadar olmasada oldukça tehlikelidir.. yıllar önce samanlıda silahçı tahsin vardı.. resmi görevlilerde getirirdi onarım için.. fabrikama bir sabah geldiğimde kazan dairesinde gördüğüm yine havaya atılan mermi yere düşüyor, zıplıyor , kazan dairesinin camını parçalamadan yatay mermi izi ile camdan geçiyor.. elektrik panosuna saplanıyor.. işte bu mermi Allah aşkına havayada atılsa şeytanın işi yok neler olmazmı.. silahçı tahsine ya kendim söyledim yada haber gönderdim.. durumu ilettik.. çok uzun süre geçti.. bak dedmiştim.. birisinin kafasına düşse anında ölür... sonra bir kütük yaptırmış ona deneme atışlarını yaptırıyordu.. şimdi sanırım mesleği bırakmış.. mudanya yoluna gelirsek gerçekten bademli jandarma etki ve denetimleriyle geceleri yasak sürelerde müzik sesi gelmiyor..bu silah sesleride oluyor arada.. bir şey yapamazsınız ama oradaki eğlence yerlerini uyarırsanız belki müzik konusunda olduğu gibi çekinirler..gelenlerde kimlerde silah olduğunu kimlerin atış yapabileceğini az çok tahmin ederler..yol taraflarına hatta arka taraflarınada kamera zorunluluğu getirseniz hatta bunun için zorunlulukları içeren sayın Valimizden gereken uyarı yazısını bile alırsınız.. ama bir can kurtarsanız o bile kardır.. teşekkürler..iyi geceler..

Yorum Yapın

Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.
Bademli Jandarma Komutanlığı için Yorum yapmak ister misiniz? Bademli Jandarma Komutanlığının Hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yıldızlardan öncelikle puanınızı vermeniz gerekir.
Dilerseniz yorum yapmadan da sadece puanlama yapabilirsiniz.

Puan verin

Şehirdeki Nöbetçi Eczaneler

  • Yükleniyor...
Çalışma Saati Yok

Açık Olduğu Saatler
COVID-19 nedeniyle bu saatlerde değişiklik olabilir!

Kim Eklemiş Site Yöneticisi

Firma Bilgileri

Premiuma Geç
Düzenleme Önerin
Siz ve 0 Kişi Daha Favorilere Eklemiş
İlginizi Çekebilir ×